گزارش شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران – ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶

گزارش شرکت در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران – ۱۴ تا ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶

در نمایشگاه بین المللی صنعت که از تاریخ چهاردهم لغایت هفدهم مهر ماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا شد، شرکت فراروپایا همچون سال‌های گذشته حضوری فعال و درخشان داشت و در سالن ۳۱B ، در غرفه ۲۲ به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود پرداخت. استقبال گسترده صنعت کاران و اتوماسیون کاران مایه خرسندی و دلگرمی بیش از پیش مجموعه فراوپایا گردید.

در این نمایشگاه نمونه اولیه محصولات جدید شرکت و نرم افزار اولیه شرکت به زبان LADDER معرفی شد. HMI 7″ با پردازشگر قوی تر ، ماژول های چهار کاناله لودسل و دما ( PT100 و ترموکوپل ) با خروجی RS485 ، سنسور دمای دیجیتال با دقت ۰٫۱ درجه ( بازه دمایی -۴۵ ~ ۱۳۰ درجه) و خروجی RS485 از جمله محصولات ارایه شده در این نمایشگاه بودند.

جناب آقای مهندس نعمت زاده و هیات همراه روز یکشنبه شانزدهم مهرماه سال ۱۳۹۶ از غرفه شرکت فراروپایا بازدید فرموده و از نزدیک با توانمندی ها و قابلیت ها و همچنین موانع پیش روی این مجموعه آشنا شدند. امید که این رویارویی منشأ اثرات شایانی در بخش تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی گردد .

در تاریخ هفدهم مهرماه سال ۱۳۹۶ روز پایانی نمایشگاه، شبکه بازار مصاحبه تلویزیونی با مدیریت شرکت فراروپایا جناب آقای مهندس کاوه توکلی در زمینه پیشرفت

های شرکت در عرصه تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی و مشکلات بخش تولید انجام داد.