پاسخ به : چطور میتونم تو کوتاه ترین زمان ممکن شرکتمو ارتقا بدم یا شرکتی ثبت کنم؟

صفحه اصلی انجمن ها بحث آزاد چطور میتونم تو کوتاه ترین زمان ممکن شرکتمو ارتقا بدم یا شرکتی ثبت کنم؟ پاسخ به : چطور میتونم تو کوتاه ترین زمان ممکن شرکتمو ارتقا بدم یا شرکتی ثبت کنم؟

modir
سرپرست کل

عرض ادب جناب بینش. من واقعا درک نمیکنم که چرا در کشور ما مدت زمان ثبت یک شرکت تا این حد بالااست. برای ثبت یک شرکت باید تا 6 ماه صبر کرد من واقعا این موضوع رو درک نمیکنم که چرا این اتفاق می افته مگه چه پروسه ای در کشور ما طی میشه که برای ثبت یک شرکت باید تا 6 ما زمان صرف کرد. دقیقا به همین اندازه هم هست که ما از کشورهای دیگه عقب می افتیم چرا که در سیستم کاری مردم سرعتی وجود نداره و روندی بسیار کند و فرسایشی طی میشه. این در حالیه که در کشوری مثل آمریکا برای ثبت یک شرکت تنها به 48 ساعت زمان نیاز هست و دقیقا یکی از دلایل اصلی پیشرفت کشورشون هم به نظر من همینه که در روند کارهایی که سبب توسعه کشور میشه سرعت میبخشن. من بارها در گروه های تلگرام و برنامه مشابه تلگرام دیدم که افراد از این موضوع ناراحتن که چرا پروسه های اداری اینقدر کند باید پیش بره. امیدوارم روزی برسه که دیگه هیچ وقت این روند کند رو به پای مناسب نبودن زیر ساخت کشور نندازن.