مشکل اتصال ۶۳۷۰

برچسب ها: 

این جستار شامل 7 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  test2 در 6 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)
  • نویسنده

test2
    مشارکت کننده

سلام من دو تا 6370 دارم که با rs485 به هم وصل اند و masterx با LAN به کامپیوتر وصله. تا یه هفته پیش دستگاه درست کار می کرد، الان نمی تونم از طریق LAN وصل بشم از طریق سریال هم که وصل میشم. باید هم از نظر سخت افزاری با سوییچ و هم نرم افزاری از FBD روی مود run باشه تا monitor fbd کار کنه. علتش چی می تونه باشه؟ این اشکال رو قبلا روی اونی که الان slave هم داشتم دوستم هم همین ایراد رو روی دستگاهش داره. slave رو تابستون پیارسال گرفتم master رو عید امسال حدودا. می دونم هم که از باتری داخلی 3 ولتی نیست چون باتریش الان ولت رو خروجی می ده.

test2
    مشارکت کننده

سلام

مشکل ارتباط سریال فقط برای مونیتورینگ است؟ برنامه بر روی دستگاه دانلود می شود؟

test2
    مشارکت کننده

سلام برنامه لود میشه. یه نکته جالب دیگه تو کار کلید run و stop هم هست. مثلا وقتی سخت افزاری run هست نرم افزاری stop میشه، ولی وقتی سخت افزاری stop باشه اصلا نرم افزاری run نمیشه. تا جاییکه یادمه اینجوری نباید میشد.

test2
    مشارکت کننده

خوب اینکه درباره stop و run اشاره کردید طبیعی است، وقتی سخت افزاری stop باشد دیگر از طریق نرم افزار نمی شود run کرد!
    برای اینکه از ارتباط سریال مطمین شوید یک برنامه خالی بر روی دستگاه دانلود کنید و ببینید که مشکل مانیتورینگ برطرف می شود یا خیر

test2
    مشارکت کننده

یه برنامه خالی الان روشه ولی بازم وضع مانیتورش همونه

test2
    مشارکت کننده

دستگاه را به صورت سخت افزاری در حالت stop قرار دهید و BaudRate شبکه را بر روی 38400 تنظیم کنید و مانیتورینگ را تست کنید

test2
    مشارکت کننده

مرسی آقا واقعا ممنون. سریالش درست شد. چیزی که جالبه اینکه فکر می کردمم پورت رو روی 9600 تنظیم کرده بودم.

ولی مشکل LAN حل نشده مونده تنظیمات فعلی LAN همونایی که قبلا وقتی LANکار می کرد بود حالا نمی دونید از چیه؟

test2
    مشارکت کننده

حال از طریق ارتباط سریال پارامترهای LAN را هم می توانید تنظیم کنید.
    احتمال دارد آدرس LAN دستگاه را هم به اشتباه وارد می کردید و یا …

در حال نمایش 8 نوشته (از کل 8)

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.