پورت سریال PAC6400

برچسب ها: 

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • نویسنده
    modir
    سرپرست کل

با سلام و خسته نباشید من داده ای را از طریق پورت RS485 دستگاه PAC6400 توسط یک مبدل RS485 به RS232 برای کامپیوتر ارسال میکنم و در محیط نرم افزار Hercules مشاهده میکنم (مقدار Port=1) حال وقتی مقدار Port=0 قرار میدهم و مجددا برنامه را دانلود میکنم تا ازطریق پورت سریال PAC6400 برای کامپیوتر داده فرستاده شود هیچ داده در محیط نرم افزار Hercules نمایش داده نمیشود. مشکل کجاست؟ لطفا راهنمایی فرمایید.( پین 2 Pac6400 به پین 3 کامپیوتر و پین 3 Pac6400 به پین 2 کامپیوتر به صورت ضربدری وصل میباشد و پین 5 Pac6400 به پین5 کامپیوتر متصل میباشد.)

modir
    سرپرست کل

سلام
    آیا تنظیماتوپورت را درست انجام داده اید؟
    مثل baudrate
    لطفا برنامه خود را پیوست کنید.
    در ضمن شماره پورت سریال فکر کنم ۳
    شماره پورتها به ترتیب ۰ و ۱ ۲ برای سه تا ۴۸۵ است و شماره ۳ برای سریال ۲۳۲
    نظیمات شبکه درست می باشد من 4 پورت PAC 6400 را به 4 دستگاه مختلف وصل کردم، پورتهای RS485 هیچ مشکلی ندارد هم دیتا ارسال می شود و هم دریافت فقط پورت 232 مشکل دارد. طبق صفحه 28 راهنمای استفاده از PAC شماره پورت را صفر دادم از Boudrate هم مطمینم . وقتی شماره پورت را یک میکنم و دستگاه را به پورت RS485 اول وصل میکنم دیتا ارسال و دریافت میشود. از برنامه مطمینم چون پورتهای دیگر (1و2و3 مربوط به RS4853 , rs4852 rs4851 ) تست کردم به درستی کار میکند فقط پورت 0 که مربوط به rs232 میباشد کار نمیکند. لطفا راهنمایی فرمایید.

در حال نمایش 2 نوشته (از کل 2)
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.