برنامه ای جهت DASYLAB

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • نویسنده
  نوشته ها
 • #435

  سلام

  از آنجاییکه نرم افزار لب ویو جامع و پرکاربرد بود و شرکت هم تجربه فراوانی در استفاده از این نرم افزار داشت تصمیم گرفتیم که درایورهای مربوط به ارتباط دستگاه ها و لب ویو را نوشته و در سایت قرار دهیم تا افرادی که مایل هستند از طریق کامپیوتر با سیستم های فراروپایا ارتباط برقرار کنند بتوانند از این درایورها استفاده کنند.

  راه انداز پروتکل RS485,Ethernet PAC در محیط Labview

  در کل اگر بخواهید از طریق نرم افزاری مثل DasyLab به پی ال سی های ما وصل شده و مونیتورینگ یا کنترل انجام دهید کافی است پروتکل ارتباطی دستگاه های PAC را که در سایت هم قرار داده شده است در نرم افزار مورد نظر پیاده کنید و سپس با توجه به آدرس متغیرها آنها را بخوانید و بنویسید.

  پروتکل ارتباطی خانواده PAC

  دقیقا همان کاری که ما برای لب ویو انجام داده ایم و شما می توانید علاوه بر راهنمای پروتکل ها از الگوریتم پیاده شده در لب ویو هم کمک بگیرید.

  درایورهای مربوط به مطلب و سی شارپ هم مطابق همین روال و توسط کاربرانی که نیاز به ارتباط با دستگاه ها از طریق این دو نرم فزار را داشتند نوشته شده است و ما آنها را برای استفاده دیگر کاربران بر روی سایت قرار داده ایم.

  در مورد نرم افزار DasyLab هم اگر شما یا کاربر دیگری موفق به پیاده سازی پروتکل ارتباطی PAC شد می تواند از طریق سایت در اختیار کاربران دیگر هم قرار دهد.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
 • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.